24.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Javor

Etiketim: javor

Horoskopi javor 1-7 gusht 2022/ Kjo është shenja më me fat...

0
Dashi Mund të ketë disa situata humori të keq në lidhjen tuaj, madje edhe çiftet më të afërta do të duhet të përballen me kohë...

Policia bën bilancin javor: Janë arrestuar dhe shpallur në kërkim 491...

0
Policia e Shtetit ka bërë bilancin e saj të punës për javën që po mbyllet. Policia thekson se gjatë kësaj jave janë arrestuar, proceduar...

Horoskopi javor 27 korrik- 2 gusht 2020, ja cilët janë ditë...

0
Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në dashuri! Venusi i favorshëm, së...

Mjaltë dhe vaj ulliri, trajtimi javor për shëndetin

0
Mjalti dhe vaji i ullirit janë shumë të rëndësishëm për shëndetin e njeriut. Vlerat shëndetësore të tyre janë të mrekullueshme. Kombinimi i vajit të ullirit...

Horoskopi javor për periudhën nga 29 qershor – 5 korrik

0
Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë...

Horoskopi javor për periudhën nga 08 – 15 qershor

0
Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë...

Dashuria, puna dhe financat… Horoskopi javor për datat 18-25 Maj 2020

0
Dashi Dashë të dashur, këtë javë do nevojitet të fokusoheni në komunikim, në mënyrë që ta përdorni saktë dhe të mos krijohen përshtypje të gabuara...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, këtyre shenjave do t’u shkojnë punët...

0
Dashi: Gjatë kësaj jave, kalimi i Mërkurit në shenjën e Binjakëve do të ndikojë për mirë edhe për ju. Ky planet do t’ju favorizojë në...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, ç’kanë parashikuar yjet deri në 17...

0
Dashi: Yjet parashikojnë që gjatë këtyre ditëve do të përjetoni lodhje dhe stres. Për fat, do të keni Venusin në shenjë, i cili do t’ju...

Horoskopi javor për periudhën nga 11 – 18 nëntor

0
Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS