19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Javier Bardem

Etiketim: Javier Bardem

Penelope Cruz dhe Javier Bardem po bëjnë histori në “Oscars 2022” – bëhen çifti i gjashtë që janë…

Penelope Cruz dhe Javier Bardem po bëjnë histori në “Oscars 2022”...

0
Penelope Cruz dhe Javier Bardem pretendojnë se ata do të jetojnë një jetë të qetë, "të mërzitshme" larg Hollivudit në periferi të Madridit me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS