Ballina Etiketimet Javëve

Etiketim: javëve

OBSH: Dyfishohen rastet me COVID në botë, vetëm gjatë 6 javëve...

0
Organizata Botërore e Shëndetësisë njoftoi të premten se numri i përgjithshëm i rasteve me COVID-19 në të gjithë botën u dyfishua gjatë gjashtë javëve...

Pas disa javëve pa virus, konfirmohen 6 raste të reja me...

0
IKSHPK ka konfirmuar të hënën 195 raste të reja me Covid-19 në Kosovë. 6 prej këtyre rasteve ishin nga komuna e Deçanit. Kjo komunë...

Alarmi në Shqipëri/ Rastet e 3 javëve të fundit, sa në...

0
Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me koronavirus, janë thuajse në nivele të njëjta me ato të regjistruara përgjatë...

19 viktima e 930 të infektuar/ VOA: Situatë e rënduar në...

0
Dy persona humbën jetën për shkak të COVID-19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa numri i të infektuarve dhe i të shtruarve...

“S’kemi akoma një listë të kuqe”/ Klosi flet për turizmin pas...

0
Ndërsa situata e krijuar nga COVID -19 ka prekur sektorë të rëndësishëm të ekonomisë, sytë janë nga turizmi, si nj sektorët me potencialin më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24