18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Javët

Etiketim: javët

‘I nxehti afrikan’ godet vendin, ja sa shkojnë temperaturat dy javët...

0
Dy javët e fundit të korrikut do të mbyllen me mot të qëndrueshëm dhe me temperatura të larta. Kështu të gjithë ata që sapo...

Ndërtime të paligjshme, shpërdorim toke dhe prerje të pyjeve! Hetohen 19...

0
Në tre javët e fundit nga policia e Dibrës dhe Mat janë proceduar 19 persona për shkelje të ndryshme si ndërtime të paligjshme, prerje...

Higuain po kalon javët e fundit të tij në Torino

0
Gonzalo Higuain po kalon ndoshta javët e fundit të tij në Torino, por të martën në mbrëmje do të ketë shansin të luajë si...

COVID-19 në Shqipëri, VOA: Ja çfarë ka ndodhur në 3 javët...

0
Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë...

3 javët e para të vetë izolimit aspak të lehta për...

0
Blogerja e njohur Lori Hoxha, shpesh zhvillon sesione të pyetjeve/përgjigjeve në llogarinë e saj në Instagram. Është mënyra e saj për të qëndruar në kontakt...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS