16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Javësh

Etiketim: javësh

“Paga minimale bëhet 400 mijë lekë brenda pak javësh”/ Rama: Do...

0
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar ditën e sotme se paga mininale do të jetë 40 mijë lekë brenda pak javëve, me synimin që brenda...

Berat/ Linjat interurbane prej dy javësh në punë, shoferët: S’ka pasagjerë...

0
Edhe pse prej më shumë se dy javësh janë rihapur në qarkun e Beratit linjat e autobuzëve interurbane,pronarët e autobuzëve ankohen për mungesën e...

Putin bën paraqitjen e parë publike pas disa javësh

0
Presidenti rus, Vladimir Putin, bëri paraqitjen e parë publike pas disa javësh izolim, për shkak të pandemisë së koronavirusit në Rusi. Putin e shfrytëzoi...

Putin bën paraqitjen e parë publike pas disa javësh

0
Presidenti rus, Vladimir Putin, bëri paraqitjen e parë publike pas disa javësh izolim, për shkak të pandemisë së koronavirusit në Rusi. Putin e shfrytëzoi...

Inertet pas shembjes/ Prej 3 javësh nuk hiqen te Shkëmbi i...

0
Inertet e krijuara nga shembja me shpërthim të kontrolluar e një prej godinave të dëmtuara nga tërmeti, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, ndodhen...

Prej 2 javësh 18-vjeçari nga Dibra rezulton i zhdukur, familja ka...

0
Kanë kaluar thuajse dy javë që kur 18-vjeçari nga fshati Dypajak i Dibrës, Ardian Pali, humbi çdo kontakt me familjarët. Ardiani ishte drejtuar për në...

Pas dy javësh në izolim, Britney Spears ritakohet me djemtë e...

0
Britney Spears i kaloi dy javë në izolim të plotë, me urdhër të ish burrit Kevin Federline, derisa u shpreh e lumtur që më...

Dhjetë klube angleze mund të falimentojnë brenda disa javësh

0
Dhjetë klube në Ligën e Parë dhe Ligën e Dytë të Anglisë kanë nevojë për ndihmë urgjente dhe të konsiderueshme nga shteti, përndryshe do...

Ministria i përgjigjet FSHF: Pas dy javësh do të vendosim për...

0
Ende asnjë përgjigje siç duhet, ose të paktën siç pritet nga komuniteti I futbollit. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, në një lidhje “Skype”...

Amerika bën patrullimin e parë në kufirin siriano-turk pas tri javësh

0
Forcat amerikane patrulluan sot në një zonë në verilindje të Sirisë pranë kufirit turk, nga ku ishin larguar që prej tre javësh para një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS