19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jav

Etiketim: jav

Paralajmërohen përmbytje për javën e ardhshme në Kosovë, priten stuhi shiu...

0
Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë javës së ardhshme do të ketë mot jostabil, me stuhi shiu dhe rënie të temperaturave. Lokalisht priten edhe...

Javën e ardhshme arrin softueri i ri për iPhone, iOS 16

0
Javën e ardhshme do të mbahet konferenca e Apple - WWDC 2022, ku Tim Cook dhe ekipi i tij do të duhej të prezantonin...
Pak javë pas përfundimit të Eurovision 2022, Ronela Hajati thotë se po bën një këngë në gjuhën it…

Pak javë pas përfundimit të Eurovision 2022, Ronela Hajati thotë se...

0
Dy javë pas përfundimit të Eurovision 2022, Ronela Hajati duket se është rikthyer sërish në Itali.Artistja, e cila e përfaqësoi Shqipërinë sivjet në Eurovision,...

Në krevat me yllin anglez, dy javë para dasmës; flet vajza...

0
Vajza e festës që përfundoi në shtrat me Andy Carroll zbulon se futbollisti nuk i kishte thënë kurrë se ishte në prag të martesës. Taylor...

“Na pret një javë e nxehtë”, termometri shënon rritje në ndjeshme...

0
Meteorologia Lajda Porja, nga MeteoAlb në një panoramë të parashikimit të motit për javën bën me dije se temperaturat do të rriten ndjeshëm.Ditën e...

Policia bën bilancin: 179 persona të arrestuar në një javë!

0
Në një javë policia ka vënë në pranga 179 persona prej të cilëve 35 ishin shpallur në kërkim.Brenda 7 ditësh janë finalizuar 24 operacione...

179 të arrestuar në vetëm një javë në vend/ 335 nën...

0
Për shkak të mbajtjes së garës rekreative "I pari në majë" sot do të ketë regjim të posaçëm komunikacioni nëpër rrugët në Shkup.Siç informojnë...

Nga ndryshimet në testin e maturës te një javë pushime në...

0
Ministrja e Arsimit Evis Kushi ishte e ftuar këtë pasdite në rubrikën "Opinion" në News 24.Kushi foli me detaje për sistemin arsimor si dhe për...
Elgit Doda dhe Xhensila Myrtezaj këtë javë sjellin këngën e re

Elgit Doda dhe Xhensila Myrtezaj këtë javë sjellin këngën e re

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, prej disa ditësh ka paralajmëruar një tjetër projekt të ri muzikor.Bëhet fjalë për një këngë të radhës, të...

​Moti për javën e ardhshme

0
Gjatë javës së ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me javën që po lëmë pas.Të martën dhe të premten...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS