19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jastëkut

Etiketim: jastëkut

E mban telefonin poshtë jastëkut gjatë natës? Këtë duhet ta lexosh...

0
Pjesa më e madhe e njerëzve janë mësuar tashmë ta mbajnë në shtrat ose poshtë jastëkut telefonin celular. Kjo jo vetëm si një mënyrë...

Dhimbjet e fundshpinës, ja si t’i qetësoni me pozicionin e duhur...

0
Të flesh në pozicionin e duhur është ai që ju vjen në ndihmë sidomos atyre që vuajnë nga dhimbjet e shpinës dhe kjo është...

Pse duhet të flesh çdo natë me një hudhër poshtë jastëkut;...

0
Hudhra është një perime shumë e zakonshme në shumë kuzhina dhe përdoret në të gjithë botën. Por, a e dini se disa njerëz e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS