18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jason Momoa

Etiketim: Jason Momoa

Jason Momoa në lidhje dashurie me Eiza Gonzalez pas ndarjes së Lisa Bonet

Jason Momoa në lidhje dashurie me Eiza Gonzalez pas ndarjes së...

0
Jason Momoa ka një grua të re në jetën e tij pas ndarjes nga Lisa Bonet.Burime të shumta thonë për People se ylli i...
Ylli i “Aquaman”, Jason Momoa në mbështetje të Johnny Depp mes gjyqit me Amber Heard

Ylli i “Aquaman”, Jason Momoa në mbështetje të Johnny Depp mes...

0
Shumë të famshëm të Hollywoodit kanë ofruar mendimet e tyre për një nga temat më të nxehta të javëve të fundit, gjyqin kontrovers dhe...
Jason Momoa endet pa bluzë me motoçikletë, ndërsa tregon me krenari fizikun e tij në Malibu

Jason Momoa endet pa bluzë me motoçikletë, ndërsa tregon me krenari...

0
Jason Momoa nxori një motoçikletë të vjetër për një xhiro në shtëpinë e një shoku në Malibu të premten.Aktori 42-vjeçar endej pa këmishë dhe...
Jason Momoa thotë se ndarja nga Lisa Bonet në sytë e publikut është e vështirë

Jason Momoa thotë se ndarja nga Lisa Bonet në sytë e...

0
Jason Momoa pranoi se ndarja e tij nga gruaja Lisa Bonet ka qenë "e vështirë" si personazh publik.Aktori i "Aquaman" tha në Instagram se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS