9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jashtëzakonshme

Etiketim: jashtëzakonshme

​Universiteti i Harvardit: Për 5 vjet ekonomia shqiptare bëri kthesë të...

0
Për pesë vjet ekonomia shqiptare bëri kthesën e jashtëzakonshme dhe nuk e teprojmë nëse e quajmë atë një mrekulli shqiptare, është ky konkluzioni i...

Zbulohet mjekimi që do të ndryshojë rrjedhën e Covid 19, rezultate...

0
Rezultatet paraprake të testeve klinike të trajtimit të ri kundër Covid-19 janë befasuese: mjekimi e ka ulur në mënyrë drastike numrin e pacientëve të...

Zbulohet mjekimi që do të ndryshojë rrjedhën e Covid-19/ Rezultate të...

0
Rezultatet paraprake të testeve klinike të trajtimit të ri kundër Covid-19 janë befasuese: mjekimi e ka ulur në mënyrë drastike numrin e pacientëve të...

Përfitimet e jashtëzakonshme nëse përdorni avull për fytyrën tuaj një herë...

0
Stina e verës mund të ndikojë për keq në fytyrën tuaj. Ndotja e ajrit rritet, dhe pluhuri hyn në lëkurë. Kjo është arsyeja pse...

​Jolie e quan të bijën Zahara një ‘femër të jashtëzakonshme’: Kam...

0
Nëna krenare Angelina Jolie është "e trembur" nga vajza e saj Zahara Jolie-Pitt. Aktorja, 45 vjeç, në një intervistë për TIME 100 vlerësoi Zaharan 15-vjeçare...

Italia “me gjasë” do të vazhdojë gjendjen e jashtëzakonshme

0
Gjendja e jashtëzakonshme në Itali, e shpallur qysh në muajin mars si përgjigje ndaj pandemisë së koronavirusit, me gjasë do të vazhdojë përtej 31...

Detaje në jakën tuaj që do ta bëjnë këmishën të duket...

0
Sot ne lehtë mund të ndryshojmë jakat tradicionale të bardha dhe trekëndëshe në diçka më origjinale. Macet, fluturat, valë deti dhe shumë mundësi të tjera...

E jashtëzakonshme, Kosova e para në listën e ITTF-së

0
Federata e Pingpongut e Kosovës shënon një sukses të madh në rrafshin ndërkombëtar.  Kryetari i këtij asociacioni, Jeton Beqiri, është i lumtur që Kosova është...

Klopp në lot pas triumfit të madh: Të bëhesh kampion me...

0
Liverpooli e ka fituar titullin kampion të Anglisë pas 30 vjetësh. Menjëherë pas fitores së Chelseat ndaj Manchester Cityt që ia siguroi titullin Liverpoolit,...

Bullgaria vazhdon gjendjen e jashtëzakonshme deri në mes të korrikut

0
Bullgaria do të zgjasë gjendjen e jashtëzakonshme, të shpallur në përgjigje të koronavirusit, deri më 15 korrik, për shkak të rritjes së numrit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS