16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jashtëparlamentare

Etiketim: jashtëparlamentare

Opozita jashtëparlamentare: Rama akoma nuk ka pranuar hapjen e listave 100...

0
Në një deklaratë për mediat këtë të shtunë, opozita jashtëparlamentare deklaroi se kryeministri Edi Rama, ende nuk e ka pranuar hapjen e listave 100%. Kjo...

Sot, mbledhja e radhës/ Gjiknuri opozitës jashtëparlamentare: Propozimet dërgojani paraprakisht anëtarëve...

0
Mbledhja e radhës e Këshillit Politik do të zhvillohet ditën e sotme, e premte 24 korrik 2020, në orën 17:30 pranë ambjenteve të sallës...

‘Akt tinzar prej frikacaku’, opozita jashtëparlamentare i përgjigjet Ramës: Po kërkon...

0
Opozita e Bashkuar me anë të një deklarate të përbashkët i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama menjëherë pas përfundimit të Këshillit Politik. Sipas tyre...

Opozita jashtëparlamentare i përgjigjet mazhorancës: Gati për Këshillin politik, të enjten...

0
Me anë të një tjetër emaili dërguar anëtarëve të Këshillit Politik, përfaqësuesit e opozitës jashtë parlamentare kanë theksuar se ata janë gati për mbledhjen...

Damian Gjiknuri ‘email’ opozitës jashtëparlamentare: Konfirmoni pjesëmarrjen për sot, takohemi sërish...

0
Damian Gjiknuri, përfaqësuesi i mazhorancës në këshill politik, me anë të një emaili dërguar anëtarëve të Këshillit Politik ka thënë se mazhoranca është dakord...

Rama i përgjigjet opozitës jashtëparlamentare: Pranoni realitetin, mos kushtëzoni Këshillin Politik…

0
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Partisë Demokratike, lidhur me tryezën e Këshillit Politik, duke thënë se duhet pranuar realiteti dhe të mos vendosin...

Rama mesazh Presidencës dhe opozitës jashtëparlamentare: S’duhet të merakosen për fatin...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në twitter për zhvillimet e ndodhura sot në Komisionin e Ligjeve ku iu hap rrugë ndryshimeve kushtetuese, ku ka...

Opozita jashtëparlamentare bojkoton zgjedhjet? Lami: Shqipëria vend i çudirave, mund të...

0
Vetëm pak ditë më parë kryeministri Rama bëri një kthesë surprizë sa i përket ndryshimeve në kodin zgjedhor. Ai u shpreh pro hapjes së listave...

Ngërçi me KQZ, tërhiqet opozita jashtëparlamentare del me propozim të ri

0
Burime nga PS bëjnë me dije se PD ka sjellë një propozim të ri për KQZ. Ata heqin dorë nga procedura e përzgjedhjes...

Ngec reforma zgjedhore/ Teknologjia, vija e kuqe për opozitën jashtëparlamentare. Gjiknuri:...

0
Katër orët e ngujimit të negociatoreve politikë dështuan të prodhonin konsensusin për reformën zgjedhore. Edhe pse letrat u hapën dhe u diskutuan propozimet e të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS