9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jared Kushner

Etiketim: Jared Kushner

Ivanka Trump duket tejet atraktive dhe e lumtur në krahët e burrit të saj gjatë një shëtitje në M…

Ivanka Trump duket tejet atraktive dhe e lumtur në krahët e...

0
Ish-vajza e parë, Ivanka Trump dhe burri i saj Jared Kushner u fotografuan të shtunën teksa shëtisnin qenin e tyre nëpër Miami, vetëm disa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS