5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Japë

Etiketim: japë

Momenti EPIK! Spikeri nis të japë lajmet, sanitarja i shkon pas:...

0
Në një moment, kur është futur për të nisur edicionin, sanitarja nuk e ka kuptuar dhe ka vijuar nga puna. Spikeri Edvin Peçi nuk ka...

U nda nga e dashura 49 vite më të re, Berluskoni...

0
Ish-kryeministri i Italisë Silvio Berlusconi prej disa kohësh është ndarë me partneren e tij 49 vite më të re, Francesca Pascale. Ata i dhanë...

Lallana ka vendosur t’i japë lamtumirën Liverpoolit

0
Pas 6 vitesh, Adam Lallana ka vendosur t’i japë lamtumirën Liverpoolit. Lajmi është zyrtarizuar nga vetë mesfushori anglez i cili me një postim në...

Ranocchia është i sigurt, puna e Conte-s do të japë rezultate

0
Barazimi i radhës dhe një tjetër rast i humbur. Inter do të duhet të kënaqet vetëm me një vend mes katër të parave në Serinë...

Pamjet e tmerrit nga Infektivi, Manastirliu të japë shpjegime ose të...

0
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka kërkuar dorëheqjen e ministres së Shëndetëisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu pas një videoje që kjo e...

PD: Drejtori i DPSHTRR të japë dorëheqjen, përfiton miliona lekë nga...

0
Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa me anë të një deklarate për mediat ka hedhur akuza ndaj Drejtorit të Transportit Rrugor të Shqipërisë,...

Qeveria shqiptare bëhet gati t’i japë 99.5 milionë euro Becchettit

0
Qeveria shqiptare po shqyrton mundësitë që ka për të shlyer disa fatura, njëra prej të cilave kap vlerën e 100 milionë eurove, fatura që...

A do japë dorëheqjen Kadri Veseli? Ja si përgjigjet këshilltari i...

0
Në Open në Top Channel vazhdon të diskutohet për aktakuzat e bëra nga Prokuroria Speciale ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri...

Bashkurti: Prokurori që ngriti akuzën ndaj Thaçit, njeri i afërt me...

0
I ftuar në “360gradë” nga RTV Ora, profesori Lisien Bashkurti se prokurori që ka ngritur aktakuzën është njeri i afërt me Trump dhe shtoi...

Sot 57 raste me COVID-19/ Vasili: Edi Rama të japë dorëheqjen...

0
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, me anë të një postimi në Facebook, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Edi Rama për sa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS