8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet James bond

Etiketim: james bond

Gjendet i vdekur në një dhomë hoteli Kenneth Tsang, aktori që ka luajtur në mbi 220 filma

Gjendet i vdekur në një dhomë hoteli Kenneth Tsang, aktori që...

0
Kenneth Tsang, aktori që është shfaqur në më shumë se 220 filma dhe ka luajtur në një prej filmave për James Bondin, ka ndërruar...
Mbretëresha Elizabeth e kishte mbajtur të fshehur nga familja dhe anëtarët e qeverisë skeçin me J…

Mbretëresha Elizabeth e kishte mbajtur të fshehur nga familja dhe anëtarët...

0
Në një emision tëBBC-sëështë treguar se mbretëresha Elizabeth II e ka fshehur nga familja e saj skeçin me James Bondin, ndërsa një prej kushteve...

Fjetem ne nje shpellë| Matera Vlog| Angela Ak

0
Fjetem ne nje shpellë| Matera Vlog| Angela Ak

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS