5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Jakupit

Etiketim: Jakupit

Dukja e Leonora Jakupit në koncertin nga Skënderaji kushtoi mbi 4000...

0
Mbrëmë (e diel) në kuadër të rubrikës “Festojmë nga shtëpia” të Klan Kosovës është shfaqur këngëtarja shumë e pëlqyer në trojet shqiptare, Leonora Jakupi. Ajo...

Urimi i veçantë i Leonora Jakupit me rastin e ditëlindjes së...

0
Këngëtaret Vesa Luma dhe Leonora Jakupi janë edhe mike shumë të mira. Andaj nuk ka pasur se si të mungojë urimi i kësaj të fundit...

Modestia e Leonora Jakupit, mbjell qepë gjatë emisionit

0
Këtë javë ekipi n’Kosove shoë ishte tek shtëpia e këngëtares Leonora Jakupi në Brezovicë, shtëpi të cilën e gëzon tash e 12 vite. Edhe pse...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS