1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Jaguar

Etiketim: Jaguar

David Beckham i bën dhuratë për martesë djalit të tij Brooklyn një Jaguar elektrik me vlerë mbi 4…

David Beckham i bën dhuratë për martesë djalit të tij Brooklyn...

0
David Beckham i dhuroi djalit të tij Brooklyn dhe nuses Nicola Peltz një Jaguar klasik 500,000 dollarë (458 mijë euro) pasi u martuan në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS