8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jaden Smith

Etiketim: Jaden Smith

Videoja bizare – në prani të vajzës së saj, Jada rrëfen me krenari se gjyshja ia mësoi vetëkënaqë…

Videoja bizare – në prani të vajzës së saj, Jada rrëfen...

0
Pas skandalit në 'Oscars 2022', familja Smith vazhdon të jetë e përfolur dhe çdo ditë shfaqen regjistrime të reja, të cilat sipas shumëkujt janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS