5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Jack

Etiketim: Jack

Jack Ma i jep tri këshilla të mahnitshme për të qenë...

0
Jack Ma, themelues i kompanisë Alibaba dhe njeriu më i pasur në Kinë, nuk është se ka nevojë për t’u prezantuar. Ai ka pushtuar internetin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS