15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Izoluesit

Etiketim: izoluesit

Vasili: Analistët rilindas shohin ëndrra me sy hapur, LSI zero marrëveshje...

0
Përmes një postimi në Facebook, nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili u shpreh se analistër rilindas shohin ëndrra me sy hapur dhe se partia në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS