8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Izoluar

Etiketim: izoluar

Zjarri në Sazan, ministri Peleshi: Janë izoluar vatrat më të rrezikshme

0
Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, ka reaguar në lidhje me vatrat e zjarrit në ishullin e Sazanit. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Peleshi bën...

Fakte interesante nga fisi i fundit i epokes se gurit, populli...

0
Fakte interesante nga fisi i fundit i epokes se gurit, populli me i izoluar nga bota reale

Rita Ora shijon jetën e natës në Londër, pas rikthimit nga...

0
Ajo kaloi disa muaj në mbyllje në Cotswolds përpara se të shijonte një udhëtim të shkurtër në Paris. Dhe Rita Ora dukej e lumtur që...

Kishte mbetur e izoluar në Bali nga pandemia, blogerja ndërron jetë...

0
Blogerja ruse Anastasia Tropitsel ka ndërruar jetë për shkak të një aksidenti me motor në Bali. Si pasojë e aksidentit, Anastasia ka pësuar dëmtime...

Arta Nitaj rikthehet në Kosovë, pas tre muajsh qëndrimi e izoluar...

0
Pas tre muajsh qëndrimi e izoluar në Dubai, Arta Nitaj rikthehet në Kosovë. Për shkak të pandemisë COVID-19, shumë shqiptarë kishin mbetur në Emiratet e...

Zvërnec/ Të izoluar në ishull, pandemia e veçantë e priftit dhe...

0
Në kohën kur gjithë bota luftonte me covid 19 jeta për banorët e vetëm në ishullin e Zvërnecit, jeta ishe e qetë dhe e sigurt....

Çfarë i ndodh trurit tuaj kur jeni të izoluar me partnerin...

0
Katër muaj më parë, mikesha ime ishte duke vuajtur shumë faktin që ajo dhe partneri i saj shiheshin shumë rrallë për shkak të orareve...

Çfarë i ndodh trurit tuaj kur jeni të izoluar me partnerin...

0
Karantina ka qenë një bekim dhe një mallkim për shumë çifte. Shtrohet pyetja: çfarë ndodh në trurin tënde nëse je me partnerin në shtëpi,...

E izoluar me Orlando-n, Katy Perry zbulon çfarë i mungon më...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Katy Perry dukej...

Modelja e izoluar, ‘ëndërron’ vetën në plazh

0
Elizabeth Hurley u duk sikur po ëndërronte vetën e saj në rrezet e diellit të premten në mëngjes kur ajo publikoj disa foto të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS