fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Izolimit

Etiketim: izolimit

Ne kohë karantine/ Të zbulosh tradhëtinë e burrit gjatë izolimit nga...

0
Karantina e stërgjatur na riktheu në shtëpi. Për ata që janë në marrëdhënie pune, të afërmit e tyre pothuajse janë të qartë se rruga...

Cardi B vë në pah figurën trupore, ndërsa thotë se ka...

0
Cardi B ka treguar së fundmi se ka fituar peshë gjatë vetë-izolimit. Ylli aktualisht është duke qëndruar në shtëpinë e saj të ëndrrave në Atlanta,...

Shitjet e Alibaba gjatë izolimit të Covid-19 në nivele rekord

0
Gjiganti Kinez Alibaba raportoi të ardhura dhe fitime mbi pritshmëritë e analistëve për tre mujorin e parë të 2020 ndërsa izolimi i Covid-19 shtyu...

Sa shqiptarë hynë dhe dolën nga vendi gjatë periudhës së izolimit

0
ë dhënat e fundit të Institutit të Statistikave (INSTAT) tregojnë se gjatë muajit prill lëvizjet hyrëse dhe dalëse në kufijtë e Shqipërisë u kufizuan...

Aktorja e njohur turke zbulon një talent të saj gjatë izolimit...

0
Aktorja Demet Ozdemir është çdo herë në vëmendje të mediave turke për jetën e saj private. Gjatë xhirimeve të serialit “Erkenci kus”, Demet u përfol...

Mjekët psikiatër: “Na pret një ‘cunami’ i sëmundjes mendore pas izolimit”

0
Mjekët psikiatër paralajmërojnë një “cunami” të sëmundjes mendore nga problemet e grumbulluara gjatë bllokimit Ata janë veçanërisht të shqetësuar që fëmijët dhe adoleshentët nuk po...

Mjekët psikiatër: “Na pret një ‘cunami’ i sëmundjes mendore pas izolimit”

0
Mjekët psikiatër paralajmërojnë një “cunami” të sëmundjes mendore nga problemet e grumbulluara gjatë bllokimit Ata janë veçanërisht të shqetësuar që fëmijët dhe adoleshentët nuk po...

Paradoksi i izolimit

0
Pse gjatë izolimit po ulet ankthi tek disa njerëz? Ideja që pandemia e koronavirusit mund të ketë disa gjëra që mund të na ndihmojnë  të...

Si të parandalojmë impaktin psikologjik të izolimit, gjatë pandemisë

0
Në pasigurinë e këtyre ditëve, e vetmja gjë e qartë është që ne po përballemi me një urgjencë shëndetësore të paparë në numër dhe...

Marina Vjollca flet për sherret me Getoarin gjatë izolimit: Jemi si...

0
Moderatorja Marina Vjollca në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” ka zbuluar dhe sekretin e zënkave të saj me bashkëshortin, Getoarin gjatë periudhës së...