9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Iute credit

Etiketim: iute credit

Norma të larta interesi dhe para ruse, Kosova fiton arbitrazhin me...

0
Një ndër bankat kredidhënëse më problematike në vendin tonë është “Iute Credit”. Rastet e denoncimit të qytetarëve ne vendin tonë për norma të larta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS