6.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Italoshqiptar

Etiketim: italoshqiptar

37 të arrestuar, kapen 3 tonë drogë / Operacion italo-shqiptar kundër...

0
Në një aksion antidrogë, të njëkohshëm mes Italisë dhe Shqipërisë gjatë të cilit u prangosën 78 persona, si pjesë e një rrjeti ndërkombëtar droge,...

Mega operacioni italo-shqiptar/ De Raho: Operacioni më i madh i përbashkët!...

0
Kreu i Antimafias italiane Federico Cafiero De Raho ka drejtuar një konferencë të mbajtur online, mes drejtuesve të policisë dhe prokurorisë shqiptare dhe asaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS