8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Italianit

Etiketim: italianit

Shqiptarët kishin kultivuar drogë në fermën e italianit. Ai i denoncon...

0
Dy shqiptarë u arrestuan në Torino, përkatësisht 36 dhe 27 vjeç nën akuzat e prodhimit dhe shitjes të lëndëve narkotike, si dhe për vjedhje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS