23.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Italiani

Etiketim: Italiani

I grabitën shtëpinë, 4 skifterët shqiptarë arratisen me mjetin luksoz, italiani...

0
Një 33-vjeçar italian është përleshur me katër shqiptarë, të cilët i ishin futur në banesë dhe po tentonin ta grabisnin. Ai ndodhej në një bar...

Italiani kapet me medikamente mjekësore kontrabandë në Durrës

0
Shtetasit italian me iniciale F. F., i është sekuestruar një sasi e konsiderueshme medikamentesh mjekësore në cilësinë e provës. Njoftimi i policisë: Port Durrës Tentoi të kontrabandonte...

Nuk deklaroi shumën e 19 mijë eurove në kufi, procedohet penalisht...

0
Policia Kufitare e Kakavijës ka proceduar penalisht një shtetas italian, pasi gjatë një kontrolli rutin, iu gjet shuma e konsiderueshme prej 19450 euro, të...

Tentoi të kalonte kufirin me 27 mijë euro, procedohet italiani në...

0
Një 46-vjeçar është proceduar në Kukës, pasi tentoi të kalonte kufirin me 27 mijë euro të padeklaruara. Shtetasi italian me iniciale S. P., akuzohet për...

Dua që të më varrosni në …./ Ja amaneti që la...

0
Një shtetas italian, i cili ishte martuar prej 20 vitesh me një shqiptare është gjetur i pajetë në banesën e tij, në katin e...

I martuar me një shqiptare, italiani gjendet i pajetë në katin...

0
Gjendet i pajetë një shtetas italian në Kavajë. Italiani banonte në lagjen nr. 2 të Kavajës, në katin e gjashtë të një pallati, dhe...

Top Story/ Italiani me hotel në Vlorë: Skam asnjë rezervim, po...

0
Top Story vijon udhëtimin më në jug të vendit për të vizituar perlat e kësaj zone. Vlora është një nga qytete më të preferuara...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS