5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Iso

Etiketim: iso

Një veçori e re e iSO 14 bëri ‘probleme’ në TikTok

0
TikTok ka thënë se do të ndalojë të lëkundet në tastierat e përdoruesve të tij, pasi të identifikohet nga një veçori e re e...

Krahë për krahë me dy këngëtarët, Meta publikon videon teksa mban...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një video në rrjetet sociale ku është përkrah me këngëtarët Ylli Baka dhe Dule Malindit. Në këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS