15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ismajlit

Etiketim: Ismajlit

Partneri i Genta Ismajlit, Huseyin Usta realizon tatuazh simbolin e shqiponjës në trup

Partneri i Genta Ismajlit, Huseyin Usta realizon tatuazh simbolin e shqiponjës...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është duke e shijuar pafundësisht ndjenjën e mëmësisë.Sivjet, ajo dhe partneri i saj, biznesmeni turk Huseyin Usta, u...

I dashuri turk bën tatuazh në këtë pjesë të trupit emrin...

0
Biznesmeni turk gdhendi në trup emrin e Gentës. Këngëtarja Genta Ismajli po e shijon romancën me biznesmenin turk, Huseyin Usta. Dyshja publikojnë vazhdimisht fotografi pranë njëri-tjetrit,...

Dy skuadra italiane pas Ardian Ismajlit

0
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Edoardo Reja, ka zbuluar emrat e dy skuadrave italiane që po kërkojnë Ardian Ismajlin. Në një intervistë për ‘Corriero dello...

Klinika në Rusi publikon fotot e transformimit të Arbenita Ismajlit

0
Vetëm pak orë më parë, modelja Arbenita Ismajli humbi papritur çdo gjurmë nga rrjetet sociale dhe për këtë veprim as nuk lajmëroi më herët...

Del foto e vjetër e Arbenita Ismajlit, kështu dukej në shkollë...

0
Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli është ndër emrat e komentuar në mediat rozë. Interesimi për të ditur më shumë rreth saj nuk është i vogël andaj...

Ky është biznesmeni turk, i dashuri i Genta Ismajlit

0
Ka dy javë që në media po qarkullojnë lajme për lidhjen e re të dashurisë të këngëtares Genta Ismajli. Si fillim u publikua një video...

Zbulohet emri dhe prejardhja e partnerit të Genta Ismajlit, nuk është...

0
Pak ditë më parë u zbulua lajmi se Genta Ismajli është në lidhje. Ne publikuam edhe pamje të çiftit në dalje publike por një detaj nuk u kuptua...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS