8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Islandez

Etiketim: islandez

Uzuni shkund kuqezinjtë: Ndaj Izraelit është më e vështirë se kundër...

0
Kombëtarja shqiptare është rikthyer në Shqipëri ditën e djeshme, duke nisur menjëherë përgatitjet për sfidën e radhës ndaj Izraelit. Armando Broja dhe Myrto Uzuni,...

Me video/ Shihni se si portieri islandez zvogëlon portën para çdo...

0
Norvegji- Gjithçka u kuptua kur u panë pamjet filmike.Portieri islandez Patrick Gunnarsson, lojtar i Viking në Norvegji, është në qendër të një skandali që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS