1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Islamike

Etiketim: islamike

Erdogan udhëheq lutjen e parë islamike pas kthimit të Shën Sofias...

0
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan iu bashkua sot turmave të mëdha për lutjen e parë muslimanë në ikonën e Stambollit Shën Sofia, pas rikthimit...

Ahmed Kalaja: Shoqatat islamike mbulojnë me bursë 35 mijë jetimë

0
Në studion e emisionit “Shqipëria Live” drejtuar nga dyshja e moderatorëve Flori Gjini dhe Erjona Rusi, ishte i ftuar imami i xhamisë “Dine Hoxha”,...

Forcat egjiptiane vranë 83 anëtarë të grupeve islamike

0
Forcat e sigurisë egjiptiane kanë vrarë 83 anëtarë të dyshuar të grupeve islamike në operacionet në Sinain qendror dhe verior muajin e kaluar, tha...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS