8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Islami

Etiketim: Islami

Rama: Islami është një dhuratë pa kushte për mbarë njerëzimin

0
Nën kujdesin e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe bashkëshortes së tij Linda Rama, është organizuar iftar me pjesëmarrjen e personaliteteve nga fusha të...

Islami: Rama fatkeqësi e shqiptarëve, humbës i zgjedhjeve, po negocion mosndëshkimin

0
Ish deputeti Kastriot Islami është i bindur se Rama do të jetë i ndëshkuari i madh pas zgjedhjeve të 25 prillit 2021 prandaj po...

Pse Islami E Ndalon Mishin E Derrit?! | Fakte Interesante

0
Pse Islami E Ndalon Mishin E Derrit?! | Fakte Interesante

Fakte interesante nga Israja dhe Miraxhi – Teolog Ardian Sejdiu

0
Fakte interesante nga Israja dhe Miraxhi - Teolog Ardian Sejdiu

10 fakte interesante rreth Jezusit në Islam / 10 facts about...

0
10 fakte interesante rreth Jezusit në Islam / 10 facts about Jesus in Islam

Islami: Opozita parlamentare zgjatim i Ramës, ai tallet dhe luan me...

0
Në një intervistë për Ora News, ish-Ministri i Financave Kastriot Islami, tha se parlamenti aktual është pa nivel dhe me profil korruptiv e ologarkik.  Për...

​Stadiumi “Haxhi Islami” shumë shpejtë pritet t’i plotësojë kushtet e UEFA-s

0
Ministrja për Kulturë, Rini dhe Sport, Vlora Dumoshi së bashku me kryetarin e Komunës së Pejës ka vizituar gjatë ditës së sotme stadiumin e...

Isli Islami dhe Ori Nebiaj rrëfejnë momentin kur u njohën, por...

0
Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua historia e moderatorit të “Wake Up”, Isli Islamit. Ai ishte i...

Abdurrahim Islami – trajner i Gjeneratës së Republikës 

0
Trajnerët kanë luajtur rolin e tyre në vitet e 90-ta. Ata ishin udhërrëfyesit më të mirë për brezin e viteve të 90-ta.  Gjeneratës së Republikës...

Islami operohet me sukses, premton rikthim të shpejtë në fushë

0
Përparim Islami ka përfunduar intervenimin kirurgjik në ligamentet e këmbës së djathtë, pasi që ishte lënduar ditë më parë në duelin gjysmëfinal të DigitAlb...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS