15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishvelinat

Etiketim: ishvelinat

Pasi shijuan Europën, ish-velinat bukuroshe të pandara drejt suksesit në Amerikë!

0
Ish-velinat e programit “Fiks Fare”, Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti ishin të ftuara në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS