9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishushtar

Etiketim: ishushtar

Mozzik me ish-ushtar të UÇK-së i ngjitet majës së Jezercës

0
Mozzik po e kalon vikendin nën shoqërinë e isht luftëtarëve dhe fëmijëve të dëshmorëve. Mozzik sot ka shfrytëzuar ditën e tij duke bërë ‘hiking’ në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS