5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Ishtrajneri

Etiketim: ishtrajneri

Ish-trajneri i Brazilit dhe Real Madridit rezulton pozitiv me Covid-19

0
Ish-trajneri i Brazilit dhe Real Madridit Vanderlei Luksemburgo ka rezultuar pozitiv me Covid-19.  68-vjeçari brazilian zbuloi lajmin në rrjetet sociale duke pranuar se është asimptomatik...

Ish-trajneri i Real Madridit pozitiv

0
Ish-trajneri i Real Madridit, Vanderlei Luxemburgo, ka njoftuar se ka dalë pozitiv në testin për koronavirus. Braziliani, i cili është trajner i Palmeiras momentalisht, ka...

Dhunoi futbollistet e U-17 te Laçit ne sy te policit, shoqerohet...

0
Një video tronditëse e publikuar dje tregon kushtet skandaloze dhe mënyrën si stërviten fëmijët në klubet e futbollit në Shqipëri. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS