8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishtit

Etiketim: ishtit

Braktisja e fshatrave/ Beçishtit të Ali Pashës i mungojnë rrugët dhe...

0
Beçishti një nga fshatrat më të mëdhenj në anën e djathtë të rrjedhës së Vjosës përballë Tepelenës sot është tkurrur dhe braktisur për shkak...

Dëmtohet ura e Ali Pashës në Tepelenë/ Pasarela e Beçishtit mbi...

0
Pasarela e Beçishtit e ndërtuar në kohën e Ali Pashës, që lidh qytetin e Tepelenës me të paktën 7 fshatra të krahinës në anën tjetër të Vjosës ka dëmtime serioze dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS