5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishshoku

Etiketim: Ishshoku

Ish-shoku i Neuer gjendet gjallë dhe shëndosh katër vite pasi ishte...

0
Tabloidi gjerman “Bild” sjell një histori të pabesueshme me një futbollist që prej thuajse 5 vitesh konsiderohet i vdekur, por, në fakt, është si...

Ish-shoku i skuadrës: Është një bastard

0
Ish-futbollisti italian, Fabio Kanavaro e ka quajtur bastard me shaka Andrea Pirlon, duke shpjeguar që në të vërtetë nuk është aq i qetë sa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS