9.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishpresidentja

Etiketim: ishpresidentja

Si kurrë më parë, ish-presidentja kroate nxjerr fotot ku tregon gishtin...

0
Ish-presidentja kroate Kolinda Grabar Kitarovic, ka reaguar ndaj deklaratave të fundit të Miroslav Skora dhe Nina Raspudic mbi abortet e grave të dhunuara. Ajo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS