6.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishpresidentin

Etiketim: ishpresidentin

“Nostalgji për ish-presidentin komunist Ramiz Alia”/ Meta komenton deklaratat e Ramës...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi edhe për deklaratat e maxhorancës për reformën zgjedhore dhe bashkëpunimin me opozitën. I pyetur se çfarë përshtypjesh ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS