9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishpartneren

Etiketim: ishpartneren

Mediat zvicerane: Reperi Mozzik ‘godet’ ashpër ish-partneren e tij, Loredanën

0
Reperi Mozzik është kthyer me këngë të re. Kënga e re e Mozzik përmban aludime të shumta dhe ‘thumbime’ kundër ish-të dashurës së tij, Loredanës,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS