8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishi

Etiketim: ishi

Dafina dhe ish-i dashuri i saj Dj.Geek u bënë mbrëmë bashkë...

0
Dafina Zeqiri dhe ish-i dashuri i saj nuk i kanë ndarë krejtësisht rrugët. Dafina Zeqirit nuk po i shkojnë mirë lidhjet e dashurisë, mirëpo njësoj...

Ish-i dashuri i Rita Orës i shkruan Dua Lipës

0
Andrew Watt i komentoi Dua Lipës. Dua Lipa së fundi ka bërë ndryshimin e papritur në pamje, duke ngjyrosur flokët me ngjyrë të kuqe. Këngëtarja ka...

Ish-i i Kylie-t në një lidhje me sozinë e saj dhe...

0
Para se Kylie të shpallte publikisht lidhjen e saj me Travis Scott, i dashuri i saj prej shumë vitesh ishte reperi Tyga. Lidhja e...

Khloe Kardashian merr dhuratë nga ish-i dashuri

0
Ish-partneri i bëri dhuratë Khloe Kardashian. Khloe Kardashian së fundi ka lansuar aromën e re të linjës së saj të parfumeve “KKW”. Teksa po festonte për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS