Ballina Etiketimet Ishgjyqtarit

Etiketim: ishgjyqtarit

Larsoni, djali i ish-gjyqtarit të Kosovës, shënon 35 gola

0
Larsoni, djali i ish-gjyqtarit të njohur të Kosovës, shënon 35 gola dhe shpallet futbollisti më i mirë! Larson Ferati ka ‘shpërthyer’ ediconin e fundit në grupmoshat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24