8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishe

Etiketim: ishe

Sabiani dhe Petro Xhori publikojnë këngën e re “Kush ishe ti”

Sabiani dhe Petro Xhori publikojnë këngën e re “Kush ishe ti”

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Sabiani, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor."Kush ishe ti" mban titullin kënga, të cilën e ka sjell në...

41 vjeçe por në super formë, ish-e dashura e George Clooney...

0
Ajo ka qenë e lidhur me aktorin e famshëm të “Hollywood-“it, George Clooney, për dy vite. Është fjala për Elisabetta Canalis, e cila së...

Ish-e dashura e Rob Kardashianit, “bombastike” me fustan të ngushtë

0
Modelja 32-vjeçare Blac Chyna, njihet nga mediat rozë edhe si – ish e dashura e Rob Kardashianit. Ajo falë pozave të saj të “nxehta’ që...

Ku ishe kur nisi shembja e teatrit? Plas debati mes Kryemadhit...

0
Në pjesën e dytë në Open në Top Channel u diskutua për shembjen e Teatrit Kombëtar ku e ftuar ishte kryetarja e LSI, Monika...

Balotelli i përgjigjet Chiellinit: Nëse do të ishe burrë këto gjëra...

0
“Mario Balotelli është një njeri negativ, që nuk ka respekt për grupin. Në një ndeshje të Kupës së Konfederatave në 2013-ën, nuk bënte asgjë...

Ish-e dashura e deputetit, Iva Aliko, zbulon anën e errët rreth...

0
Me të brendshme lëkure të zezë, çizme sipër kupës së gjurit dhe rripa që i shtrëngon pas trupit. Kështu shfaqet ish-e dashura e një...

Ish-e dashura e Miley Cyrus flet për herë të parë rreth...

0
Për herë të parë Kaitlynn Carter ka folur për lidhjen e saj të dashurisë që ka pasë me këngëtaren e famshme, Miley Cyrus. Carter në...

Demi Rose ekspozon gjoksin: Do doja të ishe këtu

0
Demi Rose nuk ka ndërmend të ndaloj. Demi Rose vazhdon të komentohet nga mediat rozë për imazhet provokuese që lëshon në rrjete sociale, britanikja ka...

PD publikon audiopërgjimin për Artan Lamen: Duhet të ishe në burg...

0
Partia Demokratike ka sulmuar ashpër kreun e Kadastrës, Artan Lame, duke e akuzuar për ndërhyrje për punësime në administratë. Ish-deputetja Oriola Pampuri deklaroi se Lame...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS