5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Ishambasadorin

Etiketim: ishambasadorin

“Do te shkaterroj” Valentina Pizzali: Nuk e kam kercenuar ish-ambasadorin e...

0
Aktorja dhe ish- skenaristja e televizionit italian RAI, Valentina Pizzali, eshte marre ne pyetje ne gjykatë në lidhje me akuzat e ngritura ndaj saj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS