8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishambasadoren

Etiketim: ishambasadoren

Vjedhja e pasaportave në Greqi, gjykata pushon çështjen për ish-ambasadoren Ardiana...

0
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë ka pushuar çështjen e vjedhjes së pasaportave në Greqi, ku nën akuzë ishte dhe ambasadorja shqiptare Ardiana Hobdari. Kjo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS