8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ish-zyrtare

Etiketim: ish-zyrtare

Celula e spiunazhit në Tiranë/ Ja kush janë 5 ish-zyrtarë të...

0
Struktura e Posaçme Anti Korrupsion ka vënë nën hetim 4 ish zyrtarë të Shërbimit Informativ Shtetëror dhe një të Policisë së Shtetit, të dyshuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS