9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ish ministri

Etiketim: ish ministri

Analiza e ish-ministrit/ Manjani: Unifikim i veprimeve dhe këmbët në tokë...

0
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani duket se nuk po i ndal komentet për opozitën dhe detyrat kryesore të saj. Manjani në një analizë të situatës...

“Vuaj nga zemra”/ Ish-ministri i Mjedisit kërkon lirim nga burgu

0
Ish-ministri i Mjedisit, Lefter Koka ka kërkuar zëvendësim të masës së sigurisë. Burime për median bëjnë me dije se kërkesa e Kokës do të shqyrtohet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS