9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ish-kënetën e Dervenit

Etiketim: ish-kënetën e Dervenit

Zjarr në ish-kënetën e Dervenit, digjen 4 hektarë

0
Një sipërfaqe prej afro 4 hektarësh është përfshirë nga flakët në vendin e njohur si ish-këneta e Dervenit në Bashkinë e Krujës. Shkurre dhe kallamishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS