9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ish deputetit

Etiketim: ish deputetit

Emri/ U arrestua dhe u la i lirë pas disa orësh,...

0
Policia e Lezhës ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar dy javë ku thuhej se shtetasi Gëzim Peza, djali i ish-deputetit të PS...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS