10.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Isaiah

Etiketim: Isaiah

Sulmoi komedianin Dave Chappelle në mes të skenës – personi i dyshuar, Isaiah Lee përballet me ka…

Sulmoi komedianin Dave Chappelle në mes të skenës – personi i...

0
Personi që supozohet se e sulmoi Dave Chappelle, Isaiah Lee, është duke u përballur me katër akuza për kundërvajtje, njoftoi prokurori i qytetit të...
Kush është Isaiah Lee, personi që dyshohet se e rrahu komedianin Dave Chappelle?

Kush është Isaiah Lee, personi që dyshohet se e rrahu komedianin...

0
Departamenti i Policisë së Los Angelesit arrestoi një të dyshuar dhe e akuzoi atë për sulmin ndaj komedianit Dave Chappelle.I dyshuari i supozuar, i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS