Ballina Etiketimet Irlandë

Etiketim: Irlandë

Ishulli privat në Irlandë shitet për $6 mln, blerësi e pa...

0
Një ishull privat në brigjet e Irlandës, i cili krenohet me tre plazhe, shtatë shtëpi dhe botë pasur natyrore, është shitur dje për 6...

Irlandë, shqiptarët në krye të listës për azilkërkues

0
Nuk është vetëm Franca e shqetësuar nga rritja e numrit të azilkërkuesve shqiptarë. Vëmendjen te ky fenomen e ka tërhequr edhe kryeministri i Irlandës, Leo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24