6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Irakene

Etiketim: irakene

Forcat irakene qëllojnë ndaj protestuesve duke vrarë katër nga ta në...

0
Forcat irakiane të sigurisë qëlluan të paktën katër protestues në Bagdad qendror të enjten, thanë policia dhe burimet mjekësore, pasi javë të trazirave vdekjeprurëse...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS