9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ipreu

Etiketim: ipreu

I preu një pemë fqinjit, policia procedon penalisht 51-vjeçarin nga Pogradeci

0
Një 51-vjeçarë me iniciale A. A. po precedohet penalisht nga policia e Pogradecit pasi akuzohet për vepren penale “Shkatrrimi i pronës” dhe “Vetëgjyqësia” pasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS